W najbliższą sobotę jedni z najlepszych polskich kabareciarzy rozbawiać będą publiczność w golczewskim klubie Herbowa. Na scenie pojawią się Mariusz Kałamaga – były lider kabaretu Łowcy.B, będący właścicielem najpopularniejszego w Polsce żółtego sweterka oraz Marcin Zbigniew Wojciech – charyzmatyczny stand-uper, należący do grupy improwizacji kabaretowej AD HOC z Krakowa oraz Kabaretu 44-200 z Rybnika. Start o godz. 20.00.

Mariusz Kałamaga zyskał popularność jako komik, który z niezwykłym wyczuciem połączył żółty sweterek z grubymi, wełnianymi kapciami – nie tylko na scenie, ale także poza nią. To szalony i nieobliczalny mistrz improwizacji oraz profesjonalista w tworzeniu absurdalnych sytuacji. W właściwy tylko sobie sposób budzi w ludziach sympatię oraz wyzwala pokłady niekontrolowanego śmiechu, skrywanego pod maską powagi. Wyjątkowy jak kabaret Łowcy.B, który współtworzył, tym razem pokaże co potrafi w swoim programie stand-up’owym.

Z kolei Marcin Zbigniew Wojciech to wyjątkowa i pełna entuzjazmu osobowości sceniczna, która na scenie czuje się jak przysłowiowa „ryba w wodzie”. Cieszy się ogromną sympatią widzów, z którymi bardzo szybko nawiązuje wyjątkowy kontakt. Występował w Comedy Central, obecnie jest członkiem grupy improwizacji kabaretowej AD HOC z Krakowa oraz Kabaretu 44-200 z Rybnika.

„Obaj stand-uperzy występowali już w Herbowej w styczniu ubiegłego roku w towarzystwie Roberta Korólczyka, lidera Kabaretu Młodych Panów. To nietuzinkowi i charyzmatyczni komicy, którzy bez wątpienia zapewnią publiczności wieczór pełen śmiechu i pozytywnej energii” – mówi Maciej Zieliński, właściciel klubu Herbowa.

Wieczór stand-up odbędzie się 11 kwietnia (sobota) o godz. 20.00. Bilety można nabyć w klubie Herbowa oraz w sklepie „Oszczędny koszyk” w Kamieniu Pomorskim (ul. Szczecińska 12) w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu występu). Patronem medialnym wydarzenia jest portal Infoludek.