16 Wrz
ostr

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym.

halama

Nazywany jest Ojcem Chrzestnym polskiego stand-up’u – Grzegorz Halama – aktor teatralny, filmowy, teatralny, parodysta – wystąpi 22 kwietnia w restauracji Herbowa w Golczewie.

12 Kwi
bednarek

Kamil Bednarek – utalentowany i charyzmatyczny wokalista, dzięki któremu muzyka reggae zyskała w Polsce ogromną popularność – po raz kolejny wystąpi z zespołem w Golczewie! Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszy album pt. „Oddycham…”, jednak publiczność może spodziewać się także ulubionych kawałków z dotychczasowego dorobku zespołu. Muzycy wystąpią w golczewskim klubie Herbowa 11 […]

mozill

Czesław Mozil – cieszący się dużą popularnością na polskiej scenie muzycznej wokalista, kompozytor, muzyk i akordeonista – wystąpi w golczewskim klubie Herbowa.

W najbliższą sobotę jedni z najlepszych polskich kabareciarzy rozbawiać będą publiczność w golczewskim klubie Herbowa. Na scenie pojawią się Mariusz Kałamaga – były lider kabaretu Łowcy.B, będący właścicielem najpopularniejszego w Polsce żółtego sweterka oraz Marcin Zbigniew Wojciech – charyzmatyczny stand-uper, należący do grupy improwizacji kabaretowej AD HOC z Krakowa oraz Kabaretu 44-200 z Rybnika. Start o godz. 20.00.